New Ribbon
Slide 1

Зоологічний музей хіміко-біологічного факультету!

Slide 2

Зоологічний музей хіміко-біологічного факультету!

Slide 3

Зоологічний музей хіміко-біологічного факультету!

Example Frame

У музеї зоології хіміко-біологічного факультету розпочала роботу нова експозиція. Більше 200 видів губок, коралів голкошкірих і мушель молюсків із різних куточків світу подарувала музею Дарія Наконечна. За професією вона економіст, а за покликанням – любитель-колекціонер. Протягом двадцяти років їй вдалося зібрати тисячі екземплярів для приватної колекції. 

Першу мушлю Дарія Наконечна придбала у США, як сувенір, навіть не підозрюючи, що саме із неї розпочнеться захоплення всього її життя. Коли товаришки за кордоном купували одяг, взуття, прикраси, вона втрачала гроші на своє хобі. Їй вдалося зібрати таку кількість експонатів, яка не залишила байдужими науковців хіміко-біологічного факультету кафедри зоології. Працівники музею зоології на факультеті опрацювали подаровані експонати і уклали спеціальний каталог. 

музеї зоології хіміко-біологічного факультету


«Мені приємно, що краса підводного світу стане доступною для студентів університету, - розповіла пані Дарія. – Крім того, губки, корали і мушлі привезені із різних частин світу, де побувати може не кожен».

Тепер познайомитися із фауною морів і океанів студенти зможуть не лише через підручники, але й завітавши у музей. Така експозиція розширить науковий кругозір студентів,залучить їх до процесу пізнання різноманіття морських безхребетних тварин і розуміння необхідності їх збереження. 
Зоологічний музей створено у 1965 році. Сьогодні ним керує завідувач кафедри зоології Василь Кваша, а поповненням фондів музею займаються викладачі кафедри, зокрема доценти Степан Подобівський, Дмитро Страшнюк, Любов Шевчик. Співпрацювати із Дарією Наконечною вони будуть продовжувати, адже її колекція заслуговує наукової уваги. Щоб закріпити цю співпрацю підписали партнерську угоду. Від адміністрації університету Дарія Наконечна отримала подяку.

Підготувала: Катерина Швець

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Категорія: Новини