New Ribbon
Slide 1

Зоологічний музей хіміко-біологічного факультету!

Slide 2

Зоологічний музей хіміко-біологічного факультету!

Slide 3

Зоологічний музей хіміко-біологічного факультету!

Example Frame

Створено у 1965 р. з ініціативи доц. Кузьмовича Л. Г.

Зоологічний музей входить до складу природознавчого згідно свідоцтва №30/19-30 МОН України від 7.11.2001р. та за наказом №286 обласного управління освіти від 7.11.2001р. музею присвоєно звання ”Зразковий”.

Зоологічні фонди природознавчого музею університету є науково-методичною та навчальною базою для студентів, аспірантів, пошукувачів, викладачів і вчителів міста Тернополя та Тернопільської області.  

Його фонди як навчально-наукова база є відповідальною ланкою за рівень і методичну точність у проведенні досліджень з питань вивчення тваринного світу Західного Поділля.

Науковим керівником і директором музею є завідувач кафедри зоології проф. Кваша В.І.

Основне завдання музею - зберегти натуральні природні об'єкти фауни у вигляді колекцій, препаратів, опудал з наступним їх використанням у навчальній та науковій роботі з питань еколого-біологічного напрямку та для пропаганди наукових знань про фауну західного регіону України.

Зоологічні фонди відділення музею нараховують більше 1200 експонатів, з них 1000 екземплярів хребетних тварин 6-ти класів, 35-ти рядів, 97 родин, у т.ч. більше 100 опудал птахів і ссавців, які розміщені за біотопною належністю.

Представлена експозиція сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу, має велике пізнавальне значення, сприяє шанобливому ставленню до природи рідного краю.

Опубліковані за фондами музею "Каталоги фауни безхребетних і хребетних" використовуються у навчальному процесі.

Категорія: Історія